Logo
Żaluzje

Żaluzje pionowe

Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian, do podziału pomieszczeń czy nawet oddzielania stanowisk pracy.

Verticale wykonywane są z poliestru, włókna szklanego lub z PVC impregnowanego. Są odporne na działanie promieni słonecznych i na osiadanie kurzu. Materiały posiadają atesty ITB dopuszczające do stosowania w budownictwie, oraz atesty higieniczne, część materiałów posiada atesty niepalności umożliwiające montaż w instytucjach użyteczności publicznej takich jak szkoły, banki, szpitale.

W ofercie posiadamy żaluzje o szer.89 mm i 127 mm z tkanin materiałowych, lameli PCV. Wykonujemy również żaluzje do pomieszczeń ze skosami. Możliwe jest kolorystyczne  mieszanie pasków. Żaluzje pionowe składają się z szyny zamontowanej do sufitu lub do ściany na specjalnych wysięgnikach, pionowych lameli o szer.. 89 mm, 127 mm, wpiętych do szyny za pomocą specjalnych wieszaków haczykowych lub uchwytów w zależności od typu szyny. Sterowanie  żaluzji pionowych odbywa się ręczne  przy pomocy sznurka i  łańcuszka lub sterowane silnikiem przy pomocy pilota.

Pomiar żaluzji pionowych

Szerokość i wysokość płaszczyzny wymagającej zakrycia, podając wysokość należy wliczyć w nią wysokość szyny, zaleca się żeby żaluzje pionowe były ok 3 cm nad parapetem i ok 5-6 cm nad podłogą (jeżeli mają być do ziemi)

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, my postaramy się pomóc!