Logo
Rolety zewnętrzne

Zewnętrzne przezroczyste rolety foliowe

Znakomita osłona przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Idealna do zasłonięcia tarasu, balkonu, altany, pergoli, wiaty czy też ogródków piwnych.

W pełni przeźroczysta, mocna odporna na zimno, deszcz, śnieg i wiatr, doskonale zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi nie zaciemniając pomieszczeń.

W bardzo szybki sposób – jednym ruchem ręki – zasłaniamy się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Równie szybko jesteśmy w stanie podnieść roletę, gdy tylko warunki pogodowe się poprawią.

Rolety świetnie znoszą wszystkie warunki pogodowe zostały przetestowane i sprawdzone w skrajnych stanach pogodowych Rolety wykonujemy w dwóch wersjach: S-lumi i F-max.

S-lumi – roleta bez kasety
F-max – roleta w kasecie aluminiowej.

Oba systemy wyposażono w sprężynowy mechanizm nawijająco – naprężający – po rozwinięciu i umocowaniu do uchwytów folia jest cały czas naprężana przez mechanizm sprężynowy, który również dzięki poddawaniu się naporom wiatru i zabezpiecza folię przed rozerwaniem. Po wypięciu z dolnego mocowania roleta samoistnie podniesie się do góry.

Folia również znakomicie zdała egzamin podczas gradobicia i może zabezpieczać dobytek zgromadzony na balkonie, altanie lub samochód pod wiatą (także w zimie – dzięki czemu unikamy odśnieżania i drapania szyb). Innym zastosowaniem tego typu rolet są… palarnie – dzięki temu rozwiązaniu również podczas deszczów, wiatrów i śnieżyc możemy korzystać z osłoniętej palarni, bez narażenia się na niekorzystne warunki pogodowe.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, my postaramy się pomóc!