Prawidłowy pomiar refleksoli ANMATO

Aby zadowolenie było obopólne, proponujemy wzór dokonania pomiaru i przekazania go w formie zamówienia dla szybszego procesu realizacji zamówienia.

Maksymalna szerokość rolet objętych gwarancją wynosi 350 cm.
Rolety refleksole ANMATO
Mechanizm sprężynowy lub korbowy

Najważniejsze są dwa warianty szerokości:

1. Szerokość całkowita (szerokość materiału wraz z mechanizmami bocznymi) jest to szerokość większa od szerokości samego materiału o 3,5 cm, dla mechanizmu sprężynowego.

2. Szerokość całkowita (szerokość materiału wraz z mechanizmami bocznymi) jest to szerokość większa od szerokości samego materiału o 5,5 cm, dla mechanizmu korbowego

3. Szerokość materiału, jest to wymiar mniejszy od szerokości całkowitej rolety o 3,5 cm/ 5,5 cm
4. Wysokość jaką podajemy jest to wysokość całkowita maksymalnego rozwijania rolety.
5. Kolor kaset i mechanizmów- biały, brązowy antracyt.
6. Mocowanie dolne , uchwyt dolny hakowy lub karabińczyk, po opuszczeniu zaczepiamy i napinamy o uchwyty roletę.
7. Rolety otrzymają Państwo z odpowiednim minimalnym zapasem wysokości, potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania.
8. Montaż zalecamy wykonywać na konstrukcji obiektu który zamierzamy osłonić po stronie zewnętrznej obiektu. Najprostszym sposobem zwymiarowania jest szerokość całkowita rolety.

Najpierw zaznaczamy w miejscu montażu, miejsca w których chcemy przykręcić uchwyty boczne po stronach zewnętrznych rolet, maksymalnych dla danego otworu, oraz rolet stykających się ze sobą środek łączenia a folie zawsze będą dobrane odpowiednio do podanych wymiarów.

Na konstrukcjach drewnianych można odjąć po 1 cm na krawędziach zewnętrznych, gdyż drewno może być nieco słabsze na krawędzi słupa konstrukcyjnego i może grozić zbyt słabym umocowaniem rolety do podłoża.

Your image
Your image
Your image
Your image