Zewnętrzne przezroczyste rolety foliowe

Przeźroczysta zewnętrzna roleta foliowa znakomita osłona przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Idealna do zasłonięcia tarasu, balkonu, altany, pergoli, wiaty czy też ogródków piwnych.
W pełni przeźroczysta, mocna odporna na zimno,deszcz,śnieg i wiatr, doskonale zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi nie zaciemniając pomieszczeń.

W bardzo szybki sposób - jednym ruchem ręki - zasłaniamy się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Równie szybko jesteśmy w stanie podnieść roletę, gdy tylko warunki pogodowe się poprawią.

Informacje techniczne >> klik <<

Rolety świetnie znoszą wszystkie warunki pogodowe zostały przetestowane i sprawdzone w skrajnych stanach pogodowych

Rolety wykonujemy w dwóch wersjach: S-lumi i F-max.

  • S-lumi roleta bez kasety
  • F-max roleta w kasecie aluminiowej.

Oba systemy wyposażono w sprężynowy mechanizm nawijająco - naprężający - po rozwinięciu i umocowaniu do uchwytów folia jest cały czas naprężana przez mechanizm sprężynowy, który również dzięki poddawaniu się naporom wiatru i zabezpiecza folię przed rozerwaniem. Po wypięciu z dolnego mocowania roleta samoistnie podniesie się do góry.

Folia również znakomicie zdała egzamin podczas gradobicia i może zabezpieczać dobytek zgromadzony na balkonie, altanie lub samochód pod wiatą (także w zimie - dzięki czemu unikamy odśnieżania i drapania szyb). 
Innym zastosowaniem tego typu rolet są... palarnie - dzięki temu rozwiązaniu również podczas deszczów, wiatrów i śnieżyc możemy korzystać z osłoniętej palarni, bez narażenia się na niekorzystne warunki pogodowe.

Informacje techniczne

 

Sposoby pomiarów:

Sposoby pomiaru w zakładce strefa klienta

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://elworol.pl/foliowe.html#sigProGalleria0e12b1d9cd